kontakt: sungrassreda@gmail.com
13 lipca (piątek) 2012 | REDA  (Park Redzki nad rzeką) start 18.00

Radicall

Plusk

Plusk

Plusk

Plusk

Steal 4 Ram

Steal 4 Ram

Steal 4 Ram

Steal 4 Ram

Steal 4 Ram

Blackleg

Blackleg

Blackleg

Audio Dealers

Audio Dealers

Audio Dealers

Audio Dealers

Zombie

Zombie

Hansollo

Hansollo

VOL.2 // DRUGA EDYCJA 

WSTĘP WOLNY!

dub, 2step, dnb, electronic, minimal, 8bit, chiptune, drum'n'bass, micromusic, breakcore, breakbeat, electro pop, electronica 

DOJAZD

SKM (przystanek Reda | podróż z Gdyni trwa około 25 minut, od dworca na teren imprezy można dojść w 15-20 minut)
Sprawdź rozkład jazdy SKM

BUS 9/8/J (przystanek Łąkowa/Gdańska)
Sprawdź rozkład jazdy MZK Wejherowo
Sprawdź rozkład jazdy ZKM Gdynia

SAMOCHÓD (z ul. Gdańskiej w ul. Łąkową i do parku redzkiego, bezpłatny parking)

Audio Dealers
Blackleg
Steal 4 Ram
Plusk
Zombie
Hansollo
Pandadread Sound System


AUDIO DEALERS działa od lipca 2007 roku w Łodzi.  Początkowo duet tworzyli Exwookie (Łukasz Rybski) i Lollie Dill (Karolina Koper). Ten pierwszy, ojciec drum&bass’owej formacji Sonic Trip, dobrze znany w Polsce. Ona, amatorka mikrofonu, która do Łodzi przyjechała z Bydgoszczy. W 2009 do składu dołączył N.Kick (Dominik Urbański )
AD wydali już kilkanaście utworów, z których kilka pojawiło się na promocyjnym singlu. „Control” to nazwa ich pierwszego numeru, a zarazem tytuł promo singla (2008 r.).
Jaką robią muzykę? Czego można się po nich spodziewać? Chyba wszystkiego po trochu. Miłośnicy breaków, nowej szkoły, electro ipopu, drum&bass i downtempo znajdą coś dla siebie! Ich muzyka to pozytywne rytmy ubrane w melodyjną, kolorową kurteczkę, które usłyszeć można już w całej Europie.
Dotychczas zagrali m.in. na: Jarmark Wojewódzki (Łódź 2007/2008), Vena Music Festival (2007), Przestrzeń Muzyki (2008), Festiwal Kultury Polskiej Luxemburg (2008), Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy (Łódź 2009). Występują również w klubach.
Wywiady z Audio Dealers i recenzje pojawiły się w: Dj Magazine, Radio Bis, Radio Łódź, na portalach: Breakbeat Canada, Wickedstyle Italia oraz Info Muzyka. Usłyszeć ich można było na antenie dawnego Radia Bis. Tam, ich utwór Control zdobył pierwsze miejsce na liście przebojów „Mocna 30”. To wydarzenie zaowocowało pojawieniem się właśnie tego „kawałka” na składance Radia Bis w 2008 roku.
Audio Dealers współpracuje z producentami z Polski i z Europy. Znany, z remixów dla legendarnej grupy Massive Attack, Break The Box nawiązał z nimi stałą współpracę, której pierwszym osiągnięciem był remix utworu Run. Numer ten został wydany na składance Radia Łódź, audycji Nocny Trans.
W październiku 2007 wystartował label Audio Dealers Records. Promuje elektroniczną muzykę z pogranicza breakbeat, drum&bass, a nawet electro pop. W chwili obecnej przy labelu działają: Audio Dealers, Break The Box (Włochy), N.Kick,Chris Starkilla i Blaze.


ProdukcjeADR można znaleźć i kupić na: www.chemical-records.co.ukwww.junodownload.com,www.trackitdown.net lub  www.iTunes.com oraz na blisko 70 światowych witrynach muzycznych.


Gatunek: breakbeat, drum&bass, electro pop


Miasto: Łódź


Więcejinfo: www.audio-dealers.com


ZOMBIE jako Dj, dał się poznać w składzie Behemoth Breakz, grając najtwardsze odmiany muzyki drum and bass. Sety Zombie’go są kompletnie nieprzewidywalne, szorstkie, rzec można nawet, że punkowe, psychodeliczne oraz pełne dysonansów. Jako mało znany artysta przed nawiązaniem współpracy ze składem zaczął swoją przygodę muzyczną w około 1997 roku tworząc produkcje na wzór Ed Rush, Bad Company, czyli industrialny wręcz klimat drum and bass. Swoje własne breakbeat’y tworzył na Amidze, którą w między czasie audycji cały czas starał się upgrade’ować i na nieśmiertelnym programie Protracker.

Gatunek: breakcore

Miasto: Szczecin

http://www.myspace.com/behemothbreakz

PLUSK jest nowym projektem Krzysztofa Golińskiego, artysty znanego z drum’n’bassowego projektu Radicall. Muzyka Plusk to głęboka, nastrojowa elektronika, wypełniona precyzyjnie programowanymi bębnami, ciepłymi brzmieniami i kreatywnym samplingiem. Plusk oscyluje wokół wolniejszych bitów down tempo i abstrakcyjnego hip-hopu, jednocześnie eksperymentując i wplatając elementy i techniki produkcyjne z innych gatunków. Producent stawia na melodyjność i budowanie harmonii bez zamykania się, jak do tej pory, w ograniczających ramach gatunku drum'n'bass.

Gatunek: Electronica, Electro pop

Miasto: Łódź

http://www.facebook.com/pluskpl

Steal 4 Ram to założony przez Sebastiana Kozaka projekt muzyczny, którego celem jest propagowanie micromusic (8bit, chiptune ) w Polsce.
Jego przygoda z muzyką zaczęła się już dosyć dawno. Będąc w gimnazjum grał na gitarze i udzielał się na keyboardzie w kapeli Fuck the System, udzielał się wokalnie w kapeli Indigo oraz grał i tworzył utwory dla kapeli Dzieci Dziadka Mroza.

ku , po koncercie Partyshank w Krakowie zakochał się w micromusic, oficjalnie zaczął tworzyć kawałki pod szyldem Steal 4 ram.
f
Jest twórcą nowego gatunku muzyki "Happy 8bitcore" połączenia happyhardcore'u, 8bitu i electro. Tworzy eksperymentalną i dziwną muzykę w której usłyszymy dużo wciągających melodii oraz jamów,jest to muzyka prosto z konsoli Gameboy co czyni ją oryginalną i niepowtarzalną.


Jak do tej pory wydał albumy pod szyldem SmokeSkull 8 Records i Atrum Artifex Recordings.

Gatunek: 8bit, chipbreak, electrocore, happy8bitcore

Inspiracje: stare gry platformowe, styl lat 90

Miasto: Lublin
f

http://www.facebook.com/Steal4ram
http://soundcloud.com/steal4ram

Blackleg - www.myspace.com/blacklegdub – polski producent i dj. Przygodę z muzyką rozpoczął wraz z pojawieniem się w domu pierwszego komputera. Wychowany na dźwiękach J. M. Jarre’a, Vangelis, M. Bilińskiego rozbudził w sobie pasję do muzyki elektronicznej. W 1997 roku nastąpił pierwszy kontakt z muzyką klubową. W jego mieście grano wtedy głownie minimal oraz detroit. W 1998 roku przyszła pora na drum’n'bass. Zafascynowany tym gatunkiem zaczął tworzyć pierwsze produkcje na nieśmiertelnym FastTrackerze. Jako producent starał sie rozwijać swoją pasję, w 2002 roku zgłosił się do udziału w konkursie dla producentów muzyki połamanej “Made In Poland” organizowanym przez legendarną załogę Sonic Trip. Jego utwór “Life Arena” znalazł się w finałowej dziesiątce. Rok później podczas drugiej edycji konkursu w finale znalazł sie jego “Monolith”. Utwór ten znalazł się również na oficjalnej składance “1st Selection of Made In Poland”. Przygoda z graniem rozpoczęła się w 2002 roku kiedy to wraz z dj. Magnetic, dj. Exasperem oraz dj. Evilem zaczęli organizować w Częstochowie imprezy drum’n'bass. W roku 2004 wraz z Magnetic’em, dj. Peet’em z Łodzi oraz z mc. JBM’em założyli crew Partizans. W składzie tym grali w Krakowie, Katowicach, Tychach, Tomaszowie Mazowieckim, Łodzi i innych miastach. Obecnie Blackleg skupia się naprodukcji, w 2007 r. zaczął tworzyć i promować dubstep, w tym gatunku dziś czuje

Gatunek: dub, elektroniczna, muzyka minimalistyczna

Inspiracje: dub, reggae, 2step, dnb, ska, electronic, minimal

Miasto: Częstochowa


http://www.facebook.com/blacklegmusic
http://soundcloud.com/blackleg

HANSOLLO Daniel Noetzel - producent drum'n'bass'owy oraz dubstep'owy. Fascynacja muzyką i pasja przeprowadziły go przez masę gatunkówmuzycznych. Na przełomie 2004/2005 r. odkrył drum'n'bass i w tym samym czasie stawiał swoje pierwsze kroki w produkcji. W 2007 r. trafia na dubstep, zaczyna się interesować tym gatunkiem i przyglądać jego rozwojowi, w tym samym roku próbuje sił w djce. Tak naprawdę to rok 2009 jest dla niego przełomowym, gdyż jego produkcje zaczynają zdobywać uznanie. W tym samym czasie fascynuje się graniem "live-actów". Jego styl jest na swój sposób unikalny, stara się podążać własnymi ścieżkami i nikogo nie naśladować. Jego produkcje ukazały się w takich labelach jak Mind OutSide (Ukraina), Monkey Dub (Kanada), Plush(USA), Section 8 (USA) oraz Apparition (Polska).


Gatunek: drum'n'bass, neurofunk


Miasto: Trójmiasto


Więcej info: http://soundcloud.com/hansollo


PANDADREAD SOUND SYSTEM to oparta na potężnym basie dziesięciokilowatowa, mobilna tuba propagandowa, skupiająca wokół siebie selektorów i wokalistów zTrójmiasta i okolic. Operatorzy sound systemu: bratrat (selekcja,fx) i DHS (selekcja, mic), czerpiąc pełnymi garściami z tradycji muzyki jamajskiej, w swojej selekcji eksperymentują z jej nowoczesnymi, elektronicznymi mutacjami. Rytm, miłość, wolność i bezkompromisowa walka z wszechobecnym aparatem przemocy są uniwersalnym przesłaniem, które wyraźnie bije z doboru prezentowanych przez nich utworów.


Gatunek: dub


Miasto: Trójmiasto


Więcej: www.facebook.com/pandadread 

Kilka zdjęć sprzed i początku SG:

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych