P!K - PUNKT INFORMACJI KULTURALNEJ
(PROGRAM PILOTAŻOWY)

Chcemy aby kultura mogła dotrzeć do mieszkańców w bardziej przystępny sposób, chcemy aby w wolnej chwili mogli sięgnąć po nasze materiały promocyjne, chcemy aby kultura stała się popularna wśród Redzian i by spędzali z nią czas podczas naszych wydarzeń!

Kilka słów o inicjatywie P!K
P!K to Punkt Informacji Kulturalnej - znajdują się one w miejscach publicznych, często uczęszczanych przez mieszkańców. Dzięki temu informacje dotyczące redzkich wydarzeń kulturalnych mogą w przystępny sposób dotrzeć do zainteresowanych.

Akcja ta była organizowana przez Dział Kultury MOKSIR w Redzie - pilotażowo - od lipca 2011 roku. Wznowienie akcji nastąpi po otwarciu nowego centrum kultury.

Aby przystąpić do akcji P!K należy wyrazić zgodę na otrzymywanie od Kultury comiesięcznych broszur informacyjnych, ulotek firmujących nadchodzące wydarzenia kulturalne, które mieścić się będą w specjalnie przygotowanym do tego pudełku, które należy wyeksponować w siedzibie swojej firmy/placówki.

Dodatkowo chcielibyśmy oznakować miejsce punktu stosowną naklejką P!K  na drzwiach wejściowych firmy/placówki/itp. - dzięki temu mieszkańcy Redy  będą z daleka widzieć, że uczestniczą Państwo w akcji P!K - będą mogli wejść oraz skorzystać z Państwa usług w międzyczasie zapoznając się z naszą ofertą.

Korzyści z udziału w miejskiej akcji P!K są obustronne. Jeśli przystąpią Państwo do naszego projektu gwarantujemy umieszczenie Państwa logo wraz z adresem, na naszej stronie internetowej i facebooku. Dzięki temu Państwa firma będzie dla mieszkańców bardziej rozpoznawalna oraz odbierana jako jeszcze bardziej przyjazna mieszkańcom.

Kontakt: kultura.moksir.reda@gmail.com | 662 089 946

PILOTAŻOWE PUNKTY P!K

URZĄD MIASTA REDA (ul. Pucka 9)
PUB FUDZI (ul. Mickiewicza 4)
nieistniejący
MIEJSCE WIRTUALNE
www.mtk.pl
P!K w TUNELU SKM/PKP (pod ul. Gdańską)
KARCZMA RZYM (ul. Gdańska 48 D)
www.rzym.mtk.pl
MIEJSCE WIRTUALNE
www.portkultury.pl

Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych