KLUB SENIORA ASTER

PIĄTKI, OD GODZINY 18.00

SALA KULTURY MOKSIR, UL. ŁĄKOWA 59, 2 PIĘTRO

INFORMACJI UDZIELA - MARZENNA JODŁOWSKA

TEL. 58 678 31 67, 662 089 920

WIEK 50+

Stworzyliśmy wspólną przestrzeń dla ludzi 55+, ludzi którzy tak naprawdę mimo swojego wieku i postrzegania ich przez młodsze pokolenie są bardzo aktywni, chcą się spotykać z innymi sobie podobnymi i razem spędzać czas. 


Misją Klubu jest aktywizacja seniorów poprzez organizację czasu i wspólną integrację. Stawiamy na dobrą zabawę, ciekawe zajęcia oraz interesujące spędzanie czasu w gronie klubowiczów. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego spędzania czasu podczas spotkań Klubu Seniora "Aster" - u nas drzwi są zawsze otwarte!

15 września odbyło się pierwsze spotkanie Klubu Seniora. Mimoniedogodności (sala kultury była w tym czasie niestety zajętaprzez szkołę tańca) – udało nam się porozumieć z szefową Champions Pub, dzięki czemu spotkanie się odbyło – w końcu byładla nas jakaś wolna sala. Organizatorzy byli pozytywnie zdziwieni gdy zobaczyli ilość przybyłych osób!


Klubem zainteresowało się ponad 30 przybyłych seniorów. Gościem honorowym pierwszego spotkania była Pani Burmistrz Teresa Kania, która bardzo przychylnie i z zainteresowaniem brała czynny udziałw dyskusjach przybyłych Pań i Panów.


Pierwszym pomysłem na wspólne spędzanie czasu był jednogłośnie brydż oraz inne gry karciane, wiele osób zagłosowało na wycieczki krajobrazowe – piesze i rowerowe, seniorzy chcieliby również brać wspólnie udział w nauce pływania, gimnastyce rekreacyjnej oraz wieczorkach biesiadnych – z muzyką, śpiewem i dobrym dowcipem.

Prezesem Klubu Seniora "Aster"
 jest Jan Kohnke
Wiceprezesami - Waldemar Falkiewicz, Marzenna Jodłowska 
Kliknij w poniższą miniaturę aby powiększyć:

Jedno z pierwszych spotkań organizacyjno zapoznawczych


Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych