KABARET SENIOR-I-TA

ŚRODY - 10.00 - 14.00

SALA KULTURY MOKSIR, UL. ŁĄKOWA 59, 2 PIĘTRO

MENADŻER - MARZENNA JODŁOWSKA

TEL. 58 678 31 67, 662 089 920

Kabaret Senior-i-ta to piątka aktywnych seniorów: Jan Kohnke (autor scenariuszy, reżyser, aktor), Genowefa Kohnke (aktorka), Krystyna Kopczyńska (aktorka), Barbara Kajzer (aktorka), Waldemar Falkiewicz (aktor). Menedżerką a także reżyserką Kabaretu jest jego założycielka - Marzenna Jodłowska (była aktorka Teatru Muzycznego w Gdyni, reżyserka i koordynatorka Teatru Redzkiego przy ZS Nr1 oraz Animator Kultury w Dziale Kultury MOKSiR).


Kabaret ten powstał w 2009 roku i do dziś jest niezmiennie aktywny w swoim działaniu. Pierwsza premiera odbyła się na deskach małej sceny wSali kultury MOKSiR w maju 2010 r. Program inscenizacji kabaretowej zawierał m.in scenę K. I. Gałczyńskeigo z teatru „Zielona gęś” - Walizka, scenę ze „Skrzypka na dachu”, parodię wiersza Pawełi Gaweł. Artystom akompaniował Leszek Bolibok.


Kabaretgościł i uświetniał imprezy takie jak: spotkanie opłatkoweZwiązku Emerytów i Rencistów w redzkiej Remizie Strażackiej (2010), występ na specjalne zaproszenie Dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Luzinie, Pana Bartosza Aleksandrowskiego – w Bibliotece Publicznej w Luzinie (2011), z nowym repertuarem na deskach Teatru Redzkiego (2011), a także podczas Festynu Seniora w Rumi (2011).

Wirtualnie Senior-i-ta gościła również w programie Twojej Telewizji Morskiej- „Przekrój kultury”, w którym aktorzy mieli okazję udzielićkrótkiego wywiadu.


Kabaret Senior-i-ta cały czas się rozwija i poszukuje nowych aktorów i ktorek chętnych do współpracy! Osoby chętne do udziału w przedsięwzięciu proszone są o zgłoszenie się osobiście w piątki od godziny 16:00 (podczas spotkania Klubu Seniora) lub telefonicznie z menedżerką kabaretu - Panią Marzenną Jodłowską: 662 089 920

Kabaret Senior-i-ta (wrzesień 2011)


Tworzenie stron WWW - Kreator stron internetowych